top ad image

Total 4822 live events found
League NameActionsEvents NameScore
Macau 1st Division Casa de Portugal
Hang Sai
0
'

Spain Segunda Women CD Pozoalbense Women
Alhama CF Women
0
'

Tunisia League 2 SC Ben Arous
CS Menzel Bouzelfa
0
'

Tunisia League 2 ES Jerba Midoun
AS Gabes
0
'

Serbia U19 League RFK Novi Sad 1921 U19
FK Trajal Krusevac U19
0
'

Zambia Super League Power Dynamos
Prison Leopards FC
0
'

Gambia GFA League BK Milan
Fortune FC
0
'

Romania Liga III AFC Metalul Buzau
CS Tunari
0
'

Romania Liga III CS Blejoi
ACS Sepsi II
0
'

Romania Liga III CS Avantul Periam
ACS Progresul Pecica
0
'

Romania Liga III CS Sanatatea Cluj
CS Unirea Ungheni 2018
0
'

Iraq League Al Quwa Al Jawiya
Zakho
0
'

Romania Liga III CS Minaur Baia Mare
FC Somesul Dej
0
'

Ukraine Division 1 Women Zhitlobud-2 Women
FK Ladomir Women
0
'

Ukraine Druha Liga FC Chernigiv
FC Karpaty Galych
0
'

Burkina Faso League Sonabel
KOZAF
0
'

Burkina Faso League Royal FC
Rahimo FC
0
'

Hungary NB III Ferencvarosi TC II
FC Dabas
0
'

0-0
Hungary NB III Paksi SE II
Monori SE
0
'

Romania U19 League FC Voluntari U19
ACS Sepsi U19
0
'

0-0
Romania U19 League CS U Craiova U19
CSJ Stiinta U Craiova U19
0
'

0-0
Serbia U19 League Vojvodina U19
FK Graficar U19
0
'

England Premier League Crystal Palace
Chelsea
0
'

Esoccer Liga Pro - 12 mins play Rockman (ROC) Esports
Ez1d (EZ1) Esports
0
'

0-0
Australia FFA Cup Qualifying Macarthur Rams
Inner West Hawks
0
'

Chile Primera Division Cobresal
Colo Colo
0
'

El Salvador Clausura Atletico Marte
Once Deportivo de Ahuachapán
0
'

Esoccer Liga Pro - 12 mins play Carlo (TGK) Esports
Lenin (LNN) Esports
0
'

Serbia U19 League FK Rad Beograd U19
TSC Backa Topola U19
0
'

Guatemala Primera Division Nueva Concepcion
Puerto San Jose
0
'

Guatemala Primera Division Deportivo Carcha
Mictlán
0
'

Esoccer Live Arena - 10 mins play Napoli (Stig) Esports
Bayer Leverkusen (Dimqaa) Esports
0
'

0-0
Spain Tercera Group 12 CD Vera
Tenisca
0
'

Poland III Liga Sokol Kleczew
Gornik Konin
0
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play AB OVO (ABV) Esports
Xavi Iniestavic (ZBS) Esports
0
'

0-1
Esoccer Live Arena - 10 mins play Lyon (Dimqaa) Esports
Nice (Quavo) Esports
0
'

Denmark U19 League Brondby U19
Silkeborg IF U19
0
'

Syria Division 2 Al-Majd SC
Al Mohafza
0
'

Vietnam U19 Championship Binh Duong U19
Song Lam Nghe An U19
0
'

Esoccer Liga Pro - 12 mins play Sakh (FCS) Esports
GremlinS (ZSK) Esports
0
'

Argentina Torneo A Sol de Mayo
Ferro Carril Oeste LP
0
'

Argentina Torneo A Atletico Camioneros
Sportivo Desamparados
0
'

Spain Tercera Group 18 Illescas
Manzanares CF
0
'

0-0
Esoccer Live Arena - 10 mins play Lens (Quavo) Esports
Strasbourg (WeeMan) Esports
0
'

Esoccer Live Arena - 10 mins play Metz (praym) Esports
Bordeaux (Dimqaa) Esports
0
'

Esoccer Liga Pro - 12 mins play ICE (RMF) Esports
Sakh (FCS) Esports
0
'

Israel Liga Alef South Hapoel Azor
Hapoel Holon Yaniv
0
'

Israel Liga Bet South Hapoel Hod Hasharon
Beitar Kfar Saba Shlomi
0
'

Esoccer Liga Pro - 12 mins play Ez1d (EZ1) Esports
Saturn Rama (SAT) Esports
0
'

Spain Tercera Group 9 Loja
Melilla CD
0
'

0-0
Algeria League Women FC Constantine Women
FC Bejaia Women
0
'

Algeria League Women CF Akbou Women
MZ Biskra Women
0
'

Israel Liga Bet North Hapoel Beit Shean
MS Pardes Hana Karkur
0
'

Gambia GFA League Brikama United
Real de Banjul
0
'

Hong Kong 2nd Division Kwai Tsing DFA
Kowloon City
0
'

Brazil Serie A Goias
Botafogo
0
'

Serbia Super Liga FK Radnik Surdulica
Vojvodina
0
'

Serbia Super Liga FK Backa Topola
FK Macva Sabac
0
'

Serbia Super Liga FK Proleter Novi Sad
Spartak Subotica
0
'

Czech Republic Division 1 Women Dukla Praha Women
Lokomotiva BH Herspice Women
0
'

Hungary NB I Ferencvarosi TC
Budapest Honved
0
'

Russia Premier League CSKA Moscow
FC Akhmat Grozny
0
'

Germany Regionalliga South West Bahlinger SC
SSV Ulm 1846
0
'

Germany Regionalliga South West TSG Balingen
Pirmasens
0
'

Germany Regionalliga South West Rot-Weiss Koblenz
Hessen Kassel
0
'

Germany Regionalliga South West FC Astoria Walldorf
TSV Schott Mainz
0
'

Germany Regionalliga South West Elversberg
FC 08 Homburg
0
'

Poland III Liga Polonia Warsaw
Unia Skierniewice
0
'

Luxembourg Division Nationale F91 Dudelange
Progres Niedercorn
0
'

Poland Ekstraklasa Slask Wroclaw
Legia Warsaw
0
'

Poland III Liga Flota Swinoujscie
Baltyk Gdynia
0
'

Poland III Liga Gryf Wejherowo
KS Mieszko Gniezno
0
'

Belgium Super League Women Gent Women
Anderlecht Women
0
'

Belgium Super League Women Club Brugge Women
Standard Liege Women
0
'

Czech Republic First League FK Pribram
FC Brno
0
'

Czech Republic First League Slovacko
Slovan Liberec
0
'

Belgium First Division A Gent
KV Oostende
0
'

Denmark 2. Division Group 1 Aarhus Fremad
Næsby
0
'

Denmark 2. Division Group 1 Aarhus Fremad
Thisted FC
0
'

0-0
Denmark 2. Division Group 1 Middelfart
Thisted FC
0
'

Denmark 2. Division Group 1 Dalum IF
Brabrand
0
'

Denmark 2. Division Group 1 Holbæk
VSK Arhus
0
'

Denmark 2. Division Group 2 Hillerød
Naestved IF
0
'

Denmark 2. Division Group 2 AB Tårnby
Hellerup IK
0
'

Germany Regionalliga West Rot-Weiss Essen
Borussia M'gladbach II
0
'

Germany Regionalliga West Wuppertaler
Bergisch Gladbach 09
0
'

Germany Regionalliga West Alemannia Aachen
SV Rodinghausen
0
'

Germany Regionalliga West Borussia Dortmund II
SV Lippstadt 08
0
'

Poland I Liga GKS Tychy 71
GKS Belchatow
0
'

Poland II Liga Znicz Pruszków
Motor Lublin
0
'

Poland II Liga Stal Rzeszow
Blekitni Stargard
0
'

Germany Regionalliga West SC Wiedenbruck
SC Preussen Munster
0
'

Croatia 1.HNL Hajduk Split
HNK Sibenik
0
'

Croatia 1.HNL Dinamo Zagreb
HNK Rijeka
0
'

Bulgaria First League Arda Kardzhali
Lokomotiv Plovdiv
0
'

Austria Bundesliga LASK Linz
FC Salzburg
0
'

England Premier League Man City
Man Utd
0
'

Germany 3.Liga FC Ingolstadt
Waldhof Mannheim
0
'

Germany 3.Liga Hansa Rostock
Hallescher FC
0
'

Germany 3.Liga Unterhaching
KFC Uerdingen 05
0
'

Germany 3.Liga MSV Duisburg
SV Turkgucu Ataspor
0
'

Germany 3.Liga Magdeburg
Kaiserslautern
0
'

Germany 3.Liga Vfb Lubeck
Verl
0
'

Belgium First Division A KV Mechelen
Zulte-Waregem
0
'

Armenia Premier League Ararat Yerevan
FC Lori
0
'

Belgium Super League Women Charleroi Women
OH Leuven Women
0
'

Turkey Super Lig Goztepe
Sivasspor
0
'

Turkey Super Lig Yeni Malatyaspor
Gazisehir Gaziantep FK
0
'

Turkey Super Lig Trabzonspor
Ankaragucu
0
'

Spain Primera Liga Barcelona
CD Alaves
0
'

Italy Serie A Inter Milan
Atalanta
0
'

Italy Serie A Fiorentina
Atalanta
0
'

Portugal Segunda Liga Vizela
CD Mafra
0
'

0-0
Portugal Segunda Liga Academica
FC Porto B
0
'

0-0
Turkey 1 Lig Samsunspor
Giresunspor
0
'

Turkey 1 Lig Eskisehirspor
Adana Demirspor
0
'

Italy Serie B Reggiana
Cosenza
0
'

Italy Serie B Frosinone
Lecce
0
'

Italy Serie B Vicenza
Pescara
0
'

England Premier League 2 Man City U23
Southampton U23
0
'

England Premier League 2 Wolverhampton U23
Sunderland U23
0
'

Italy Serie B Empoli
Virtus Entella
0
'

England Premier League 2 Leeds U23
Newcastle U23
0
'

Italy Campionato Primavera 1 Juventus U19
Atalanta U19
0
'

Italy Serie C Group B Padova
Perugia
0
'

Italy Serie C Group A Pistoiese
Pro Vercelli
0
'

Portugal Campeonato Nacional SCU Torreense
Dezembro
0
'

England U23 Development League QPR U23
Cardiff U23
0
'

Italy Serie C Group C Bari
Potenza
0
'

Spain Segunda B Group 4 Cadiz B
Algeciras CF
0
'

Tanzania Premier League Kagera Sugar
Namungo FC
0
'

Italy Serie D Virtus Flaminia
ASD Trastevere
0
'

0-0
Italy Serie D Sangiovannese
ASD Sporting Trestina
0
'

Italy Serie D AC Nardo
Audace Cerignola
0
'

Italy Serie D ASD Brusaporto
ASD Villa D'Alme
0
'

Italy Serie D SCD Progresso Calcio
Real Forte Querceta
0
'

Italy Serie D ASD Seravezza Calcio
Prato
0
'

Spain Segunda B Group 2 CD Ebro
SD Tarazona
0
'

Italy Serie D Rimini
Marignanese
0
'

0-0
Spain Primera Women Valencia Women
Sevilla Women
0
'

Spain Primera Women Rayo Vallecano Women
Barcelona Women
0
'

Italy Serie D ASD Manzanese
US Adriese
0
'

0-0
Spain Tercera Group 12 Atletico Union Guimar
Atletico Victoria
0
'

Spain Tercera Group 4 Sestao River
Real Sociedad C
0
'

Spain Tercera Group 4 Santurtzi
CD Vitoria
0
'

Spain Tercera Group 4 San Ignacio
Cultural de Durango
0
'

Spain Tercera Group 4 Balmaseda FC
JD Somorrostro
0
'

Spain Tercera Group 18 Albacete B
CD Manchego CR
0
'

Spain Tercera Group 8 Atletico Astorga
Cristo Atletico
0
'

Spain Tercera Group 8 La Granja
Gimnastica Segoviana
0
'

South Africa Premier Golden Arrows
Cape Town City
0
'

England National League Hartlepool
Notts County
0
'

England League 2 Newport County
Leyton Orient
0
'

England League 2 Stevenage
Carlisle
0
'

England League 1 Portsmouth
Ipswich
0
'

Thailand Division 2 Ayutthaya United
Udon Thani FC
0
'

Brazil Campeonato Carioca Nova Iguacu
Cabofriense
0
'

Brazil Campeonato Carioca Sampaio Correa RJ
Friburguense
0
'

Brazil Campeonato Carioca America RJ
Americano RJ
0
'

Brazil Campeonato Mineiro Caldense MG
CA Patrocinense
0
'

Brazil Campeonato Mineiro Pouso Alegre
America MG
0
'

Portugal U23 League Sporting U23
Cova de Piedade U23
0
'

Brazil Campeonato Brasiliense SE Gama
Capital CF
0
'

Mexico Liga MX Femenil Toluca Women
Juarez FC Women
0
'

Montenegro Prva Liga FK Jezero
Buducnost Podgorica
0
'

Montenegro Prva Liga FK Rudar Pljevlja
FK Iskra Danilovgrad
0
'

India I-League Sudeva FC
Neroca FC
0
'

Colombia Primera A Deportivo Pereira
Independiente Medellin
0
'

Costa Rica Primera Division Santos de Guápiles
Sporting San Jose
0
'

Mexico Liga de Expansion Atlante
Tepatitlan de Morelos
0
'

Mexico Liga de Expansion Mineros de Zacatecas
Atlante
0
'

Mexico Liga de Expansion Atletico Morelia
Universidad Guadalajara
0
'

Mexico Liga de Expansion Oaxaca
Tampico Madero
0
'

Colombia Primera A Atletico Bucaramanga
Once Caldas
0
'

Colombia Primera B Deportes Quindio
Boca Juniors De Cali
0
'

Colombia Primera B Real Cartagena
Deportes Quindio
0
'

Colombia Primera B Fortaleza
Valledupar FC
0
'

Vietnam V-League Hai Phong
Hoang Anh Gia Lai
0
'

Sweden Cup Women Kristianstads Women
Vittsjö GIK Women
0
'

Sweden Cup Women Umea IK Women
IK Uppsala Women
0
'

Brazil Campeonato Paulista Ferroviaria SP
Botafogo SP
0
'

Israel Leumit Liga Hapoel Akko
SC Kfar Qasim
0
'

Israel Leumit Liga Hapoel Iksal Imad
Hapoel Kfar Shalem
0
'

Israel Leumit Liga Hapoel Rishon Lezion
Hapoel Afula
0
'

Israel Leumit Liga Hapoel Ramat Gan
Hapoel Nof HaGalil
0
'

Israel Leumit Liga Maccabi Achi Nazareth
Hapoel Raanana
0
'

Israel Leumit Liga Ironi Ramat Hasharon
Beitar Tel Aviv Bat Yam
0
'

Israel Leumit Liga Sektzia Nes Tziona
Hapoel Petah Tikva
0
'

Israel Leumit Liga Hapoel Katamon
Hapoel Umm al-Fahm
0
'

Brazil Campeonato Brasiliense Real FC
Ceilandia
0
'

UAE Premier League Al Ittihad Kalba
Al Jazira SC
0
'

0-0
UAE Premier League Ajman SCC
Al Ahli Dubai
0
'

UAE Premier League Hatta Dubai
Al Jazira SC
0
'

Chile Primera Division Audax Italiano
Deportes Iquique
0
'

Chile Primera Division Santiago Wanderers
Universidad de Concepcion
0
'

Chile Primera Division Coquimbo Unido
Everton de Vina
0
'

Israel Cup Maccabi Haifa
Hapoel Umm al-Fahm
0
'

Brazil Campeonato Paulista A2 Portuguesa Desportos
Atibaia
0
'

England Premier League Brighton
Aston Villa
0
'

Thailand Premier League Rayong FC
BG Pathum United
0
'

Switzerland Super League FC Vaduz
Lucerne
0
'

Thailand Premier League Prachuap FC
Nakhon Ratchasima
0
'

France Ligue 1 Lyon
Montpellier
0
'

Brazil Campeonato Cearense FC Atlético Cearense
Ferroviario
0
'

Argentina Copa de la Liga Profesional Newell's
Boca Juniors
0
'

FIFA Club World Cup Al Ahly Cairo
Palmeiras
0
'

Australia Friendlies Cockburn City
Gwelup Croatia SC
0
'

Morocco GNF 1 Mouloudia Oujda
FAR Rabat
0
'

Argentina Cup Velez Sarsfield
Atletico Camioneros
0
'

Bahrain Premier League Al-Muharraq
East Riffa
0
'

Israel Premier League Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Kiryat Shmona
0
'

Egypt Division 2 Gomhoryet Shebin
El Daklyeh
0
'

Egypt Division 2 Al Nasr Cairo
El Merrikh
0
'

Egypt Division 2 Sers Elyan
Suez Montakhab
0
'

Egypt Division 2 FC Porto Suez
Tersana SC
0
'

Egypt Division 2 El Zarqa
ZED FC
0
'

Georgia Erovnuli Liga Samgurali
FC Saburtalo Tbilisi
0
'

Georgia Erovnuli Liga FC Saburtalo Tbilisi
Dinamo Batumi
0
'

Georgia Erovnuli Liga Samgurali
FC Samtredia
0
'

Israel Liga Alef North Hapoel Bnei Zalfa
Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye
0
'

Italy Serie D Real Agro Aversa
Sorrento Calcio
0
'

CONCACAF Champions League Arcahaie FC
Cruz Azul
0
'

Mexico Segunda Division Aguacateros CDU
Ciervos FC
0
'

Sweden 1.div Södra Tvååkers IF
Torns IF
0
'

Esoccer Liga Pro - 12 mins play Sakh (FCS) Esports
ICE (RMF) Esports
0
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play ICE (RMF) Esports
Lenin (LNN) Esports
0
'

Israel Liga Alef South Hapoel Holon Yaniv
Hapoel Azor
0
'

El Salvador Reserves League CD Sonsonate Reserves
AD Isidro Metapan Reserves
0
'

Panama LPF San Francisco FC
Atletico Chiriqui
0
'

Esoccer Liga Pro - 12 mins play Fints (FIN) Esports
Owned (OWN) Esports
0
'

Brazil Copa Nordeste AD Confianca
CS Alagoano
0
'

Esoccer Live Arena - 10 mins play PSV (ViTo) Esports
Shakhtar (stdm) Esports
0
'

Algeria Youth League DRB Tadjenant U21
CA Batna U21
0
'

Algeria Youth League IRB El Kerma U21
CR Temouchent U21
0
'

0-0
Algeria Youth League MSP Batna U21
US Chaouia U21
0
'

Portugal U23 League Sporting U23
Academica Coimbra SF U23
0
'

Georgia Erovnuli Liga 2 FC Rustavi
FC Gagra
0
'

Brazil Campeonato Paulista A3 Marilia
Capivariano SP
0
'

Ethiopia Premier League Sidama Bunna
Wolaita Dicha
0
'

Esoccer Live Arena - 10 mins play Lazio (Fagur) Esports
AC Milan (Alback) Esports
0
'

Australia Victoria Premier League Oakleigh Cannons
South Melbourne
0
'

Australia Victoria Premier League Dandenong Thunder
Bentleigh Greens
0
'

Colombia Regional League CD Olaya Herrera
Monserrate
0
'

Europe Friendlies MMKS Concordia Elblag
GKS Wikielec
0
'

Esoccer Liga Pro - 12 mins play AB OVO (ABV) Esports
Owned (OWN) Esports
0
'

Brazil Campeonato Alagoano CS Alagoano
Coruripe
0
'

Australia FFA Cup Qualifying Northern Falcons SC
Dingley Stars
0
'

Australia FFA Cup Qualifying Ringwood City
Bunyip District SC
0
'

Germany DFB Pokal Women Wolfsburg Women
Werder Bremen Women
0
'

Thailand Premier League Bangkok United
Rayong FC
0
'

India Regional Cup Symropia FC
AMOFA
0
'

Sweden Cup Women Linköpings FC Women
Vaxjo Women
0
'

Uruguay Clausura Deportivo Maldonado
Atletico Fenix Montevideo
0
'

Poland III Liga Sleza Wroclaw
LKS Goczalkowice Zdroj
0
'

Copa Libertadores Libertad Asuncion
Universidad Catolica del Ecuador
0
'

Lithuania A Lyga Panevezys
Banga Gargzdai
0
'

Malaysia Super League Melaka United
Kuala Lumpur FA
0
'

Malaysia Super League Selangor
Pulau Pinang
0
'

Malaysia Super League UiTM
Kedah
0
'

Lithuania A Lyga FK Dziugas Telsiai
Hegelmann Litauen
0
'

Spain Youth League Arucas CF U19
Union Viera CF U19
0
'

Malaysia Premier League Johor Darul Takzim II
Perak II
0
'

Malaysia Premier League PDRM
Kuching FA
0
'

Russia Division 1 Krylia Sovetov
Chertanovo
0
'

Russia Division 1 Alania Vladikavkaz
FC Irtysh Omsk
0
'

Russia Division 1 Volgar G Astrakhan
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
0
'

0-0
Russia Division 1 Shinnik Yaroslavl
FC Orenburg
0
'

Argentina Youth League CA Independiente U20
Argentinos Jrs U20
0
'

Argentina Youth League River Plate U20
Racing Club U20
0
'

Argentina Youth League Rosario Central U20
Union Santa Fe U20
0
'

Argentina Youth League San Lorenzo U20
Banfield U20
0
'

Argentina Youth League Almagro U20
Deportivo Camioneros U20
0
'

Argentina Youth League CA Atlanta U20
CD Moron U20
0
'

Brazil Campeonato Paulista A3 Sao Jose SP
Linense
0
'

Uzbekistan Cup Pakhtakor Tashkent
Nasaf
0
'

Australia Friendlies Wanneroo City
Balga SC
0
'

Argentina Youth League CA Aldosivi U20
Lanus U20
0
'

Argentina Youth League Excursionistas U20
Deportivo Espanol U20
0
'

Argentina Youth League Deportivo Riestra U20
CA Estudiantes Caseros U20
0
'

Argentina Youth League Gimnasia Mendoza U20
San Martin de San Juan U20
0
'

Argentina Youth League Quilmes U20
Temperley U20
0
'

Argentina Youth League CA Tigre U20
Villa Dalmine U20
0
'

Esoccer Liga Pro - 12 mins play ICE (RMF) Esports
3RK (3RK) Esports
0
'

Nicaragua Youth League Real Esteli U20
Deportivo Ocotal U20
0
'

Belarus Premier League FC Vitebsk
Dinamo Minsk
0
'

Palestine West Bank League Shabab Al Dhahiriya
Shabab Al Khaleel
0
'

Slovakia Super Liga MFK Ruzomberok
MFK Zemplin Michalovce
0
'

Slovakia Super Liga FC Nitra
FK Pohronie
0
'

Slovakia Super Liga FK Senica
SK Sered
0
'

Slovakia Super Liga FC Vion Zlate Moravce
AS Trencin
0
'

Slovenia 2. SNL Roltek DOB
NK Krka
0
'

Spain Primera Liga Athletic Bilbao
Eibar
0
'

Netherlands Eerste Divisie FC Eindhoven
Almere City FC
0
'

Copa Sudamericana Guabira
Nacional Potosi
0
'

Australia Queensland Premier League Holland Park Hawks
Southside Eagles
0
'

Israel Liga Bet North Beitar Nahariya
Hapoel Ironi Sefad
0
'

Nepal B Division Jhamsikhel Youth Club
Madhyapur Youth Association
0
'

Australia Queensland Premier League Women Olympic FC NPL Women
Virginia United SC Women
0
'

Nigeria National League Efcc FC
Rarara FC
0
'

Latvia Virsliga FK Spartaks Jurmala
Metta/LU
0
'

France Ligue 1 Nice
Marseille
0
'

Vietnam V-League 2 XSKT Can Tho
Pho Hien
0
'

Vietnam V-League 2 Binh Phuoc
Quang Nam
0
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play Owned (OWN) Esports
Xalinho FC (XAL) Esports
0
'

Russia Premier Women CSKA Moscow Women
Rubin Kazan Women
0
'

0-0
Israel Youth League Hapoel Afula U19
SC Haifa Robi Shapira U19
0
'

Greece Super League 1 Apollon Smyrnis
Larissa
0
'

Greece Super League 1 Atromitos Athinon
Larissa
0
'

Tunisia League 1 JS Kairouanaise
US Monastir
0
'

Tunisia League 1 Stade Tunisien
AS Slimane
0
'

Iceland League Cup Breidablik
KA Akureyri
0
'

Turkey U19 League Tuzlaspor U19
Istanbulspor U19
0
'

Bosnia & Herzegovina Premier Liga Borac Banja Luka
Mladost Doboj Kakanj
0
'

Bosnia & Herzegovina Premier Liga Velez Mostar
Radnik Bijeljina
0
'

Australia Friendlies Western Strikers
Croydon Kings
0
'

Spain Youth League Union Viera CF U19
AD Huracan U19
0
'

Kazakhstan Premier League FK Aktobe
Tobol Kostanay
0
'

Egypt Division 2 El Alameen
Eastern Company
0
'

Egypt Division 2 Beni Suef SC
Shoban Moslemen Qena
0
'

Egypt Division 2 Qena SC
Asmant Asyut
0
'

Egypt Division 2 Tahta
El Minya
0
'

Hungary U19 1st Division Diosgyori VTK U19
Paksi SE U19
0
'

Netherlands Eredivisie FC Utrecht
VVV
1
'

0-0
Denmark Series Group 1 Avedøre
Frederikssund IK
1
'

0-0
Russia Division 1 Krasnodar II
Chertanovo
1
'

0-0
Bulgaria First League CSKA 1948 Sofia
Botev Vratsa
1
'

0-0
Italy Serie D SS Nola 1925
ASD Lanusei
1
'

0-0
Italy Serie D ASD Cannara
Gavorrano
1
'

0-0
Italy Serie D Robur Siena
US Pianese
1
'

0-0
Italy Serie D Lavagnese
Sanremese
1
'

0-0
Spain Segunda Rayo Vallecano
Girona
1
'

0-0
South Africa Premier Moroka Swallows
Amazulu
1
'

0-0
Estonia Meistriliiga Paide Linnameeskond
FC Kuressaare
1
'

0-0
Chile Primera Division Colo Colo
Cobresal
1
'

0-0
Switzerland Challenge League Neuchatel Xamax
Aarau
1
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play Sakh (FCS) Esports
FC Mops (FCM) Esports
1
'

0-1
Algeria Youth League OM Arzew U21
US Remchi U21
1
'

0-0
South Korea K League 1 Seongnam FC
Gwangju FC
1
'

0-0
Singapore Premier League Geylang International
Lion City Sailors FC
1
'

0-0
Russia Division 1 Krasnodar II
Veles
1
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play Sakh (FCS) Esports
FC Mops (FCM) Esports
1
'

0-0
Switzerland Super League Lugano
Lausanne Sports
1
'

0-0
Qatar Stars League Al-Wakrah SC
Al Gharafa
1
'

0-0
Algeria Division 1 RC Relizane
Olympique Medea
1
'

0-0
Italy Serie C Group B Fermana
Triestina
1
'

1-0
Israel Youth League Hapoel Ramat Gan U19
FC Nesher U19
1
'

0-0
Esoccer Live Arena - 10 mins play Nice (Weeman) Esports
Lille (praym) Esports
1
'

0-1
Germany Bundesliga II Women RB Leipzig Women
Arminia Bielefeld Women
1
'

0-0
Romania Liga III CS U Craiova II
CSM Alexandria
1
'

0-0
Esoccer Live Arena - 10 mins play Metz (kit) Esports
Lens (Weeman) Esports
1
'

0-0
Spain Tercera Group 7 Trival Valderas
Pozuelo Alarcon
1
'

0-0
Spain Segunda B Group 4 Sevilla Atletico
UD Tamaraceite
1
'

0-0
Spain Segunda B Group 1 Valladolid B
Zamora CF
1
'

0-0
Spain Youth League SD San Jose U19
Puertos Las Palmas U19
1
'

0-0
Hungary U19 1st Division Ferencvarosi U19
Nyiregyhaza Spartacus U19
1
'

0-0
Qatar Stars League Al-Arabi Doha
Al Kharaitiyat SC
10
'

0-0
Italy Serie C Group B Imolese
Ravenna
10
'

0-0
UAE Premier League Al Nasr SC
Sharjah SCC
10
'

0-0
Uruguay Clausura Boston River
Club Atletico Progreso
10
'

0-0
Australia FFA Cup Qualifying Moggill
Caboolture FC
10
'

0-0
Australia Friendlies Murdoch University
Ashfield SC
10
'

0-0
Algeria Division 2 MCB Oued Sly
RCB Oued Rhiou
10
'

0-0
Qatar Stars League Al-Rayyan SC
Al-Arabi Doha
10
'

0-0
Esoccer Live Arena - 10 mins play PSG (Void) Esports
Liverpool (Critic) Esports
10
'

3-0
Algeria Division 2 MO Bejaia
WRB Msila
10
'

0-0
Israel Liga Alef North Maccabi Tzur Shalom
Ironi Tiberias
101
'

2-1
Poland Cup Arka Gdynia
Piast Gliwice
102
'

0-0
Hungary Cup Debreceni VSC
BFC Siofok
104
'

1-1
Malta FA Trophy Naxxar Lions
St Andrews
105
'

0-0
Serbia Prva Liga IMT Novi Belgrade
FK Zemun
11
'

0-0
Germany Bundesliga II Hamburg
Holstein Kiel
11
'

0-1
Bulgaria B PFG Litex Lovech
Gorna Oryahovitsa
11
'

0-0
Bulgaria B PFG Minyor Pernik
Lok Sofia
11
'

0-0
Germany Regionalliga West Fortuna Dusseldorf II
SV Lippstadt 08
11
'

0-0
Greece Super League 2 Panachaiki
Apollon Larisas
11
'

0-0
Iceland League Cup IA Akranes
Grotta Seltjarnarnes
11
'

0-0
Argentina Copa de la Liga Profesional CA Independiente
Gimnasia LP
11
'

0-0
Egypt Cup Smouha
Dekernes
11
'

0-0
Europe Friendlies GKS Jastrzebie
Slask Wroclaw II
11
'

0-0
Algeria Youth League Paradou AC U21
Olympique Medea U21
11
'

0-0
Australia Friendlies UWA-Nedlands FC
Dianella White Eagles
11
'

0-0
Australia Friendlies Olympic Kingsway
Kingsley Westside
11
'

1-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play Sakh (FCS) Esports
GremlinS (ZSK) Esports
11
'

1-1
Qatar Stars League Al-Rayyan SC
Al-Ahli Doha
11
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play BastaDV (BAS) Esports
3RK (3RK) Esports
11
'

1-3
Algeria Division 2 RC Arba
JSM Bejaia
11
'

0-0
Algeria Division 2 IRB El Kerma
OM Arzew
11
'

0-0
India I-League Indian Arrows
Chennai City FC
11
'

0-0
Iceland U19 Cup Keflavik U19
Valur/KH U19
11
'

0-1
Australia FFA Cup Qualifying Toowong
Nambour Yandina Utd
11
'

0-0
Serbia Prva Liga FK Zeleznicar Pancevo
Jagodina
11
'

1-0
AFC Champions League Al Gharafa
AGMK
112
'

0-0
Romania Liga II Aerostar Bacau
FC Unirea 2004 Slobozia
12
'

0-0
Turkey 1 Lig Keciorengucu
Umraniyespor
12
'

0-0
UEFA Champions League Juventus
FC Porto
12
'

0-0
UEFA Champions League Borussia Dortmund
Sevilla
12
'

0-0
Egypt Division 1 National Bank
Misr Lel Makasa
12
'

0-0
Iran Div 2 Pas Hamedan
Naft Omidiyeh
12
'

0-0
Israel Liga Alef South Maccabi Herzliya
Sport Club Dimona
12
'

0-0
Australia Friendlies Western Knights
Canning City SC
12
'

0-0
Europe Friendlies Legia Warsaw II
Pogon Grodzisk Mazowiecki
12
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play Owned (OWN) Esports
Megapolice (MEG) Esports
12
'

2-1
Netherlands Eerste Divisie PSV Reserves
FC Dordrecht
12
'

0-0
Copa Libertadores Women Ferroviaria SP Women
Penarol Women
12
'

0-0
Belarus Cup FC Vitebsk
BATE Borisov
12
'

0-1
Uzbekistan PFL Termez Surkhon
Lokomotiv Tashkent
12
'

0-1
Slovakia Cup MSK Zilina
ZP Sport Podbrezova
12
'

0-0
Morocco GNF 1 RSB Berkane
Ittihad Tanger
12
'

0-0
Slovakia Cup Slovan Bratislava
FK Tatran Liptovsky Mikulas
13
'

0-0
Poland III Liga Elana Torun
KP Starogard Gdanski
13
'

0-0
Bosnia & Herzegovina Cup Borac Banja Luka
Klis Buturovic Polje
13
'

1-0
Greece Football League Episkopi FC
Kallithea
13
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play Ez1d (EZ1) Esports
Dallas Stars (DLS) Esports
13
'

4-4
Indonesia Menpora Cup PSIS Semarang
PSM Makassar
13
'

0-0
Serbia Prva Liga Dinamo Vranje
FK Radnicki 1923
13
'

0-0
Montenegro Prva Liga Buducnost Podgorica
FK Decic Tuzi
13
'

0-0
Georgia Erovnuli Liga Dila Gori
FC Saburtalo Tbilisi
13
'

0-0
Guadeloupe Division of Honor Arsenal Club PB
AS Gosier
13
'

0-0
Australia New South Wales Premier League Manly Utd
Mt Druitt Town Rangers
13
'

0-0
Europe Friendlies Viktoria Zizkov
Varnsdorf
13
'

0-0
Thailand Division 3 Muang Loei United
Udon United
13
'

0-0
India Bangalore Super Division ASC
Bengaluru B
13
'

0-0
Honduras Liga de Ascenso Parrillas One
CA Independiente Siguatepeque
13
'

0-0
Argentina Nacional B Almagro
Tristan Suarez
13
'

0-0
Serbia Prva Liga Radnicki Pirot
Borac Cacak
14
'

0-0
Serbia Prva Liga FK Kabel Novi Sad
FK Zarkovo
14
'

0-0
Slovakia 2. Liga Partizan Bardejov
Slavoj Trebisov
14
'

0-0
Romania Liga II CSM Slatina
CS Mioveni
14
'

0-0
Uruguay Clausura Deportivo Maldonado
CA River Plate
14
'

0-0
Bangladesh Championship League Fortis FC
Uttara FC
14
'

0-0
Gambia GFA League Gambia Armed Force
Wallidan FC
14
'

0-0
Spain Youth League CD Marino U19
CD Laguna U19
14
'

1-0
India Karnataka League Women Rebels FC Women
Bengaluru Braves Women
14
'

0-0
Armenia Premier League FC Urartu
Ararat Yerevan
14
'

0-0
Bangladesh Championship League Kawran Bazar Progoti
Uttara FC
15
'

0-1
Spain Tercera Group 18 CD Guadalajara
La Roda
15
'

1-0
Maldives Premier League TC Sports
Club Green Streets
15
'

0-0
Iceland U19 Cup Haukar U19
Keflavik U19
15
'

0-1
Israel Liga Alef South MS Ironi Kuseife
Hakoah Amidar Ramat Gan
15
'

0-0
Australia Tasmania Championship Taroona
Clarence Zebras Reserves
15
'

1-0
Russia Premier League Rostov
Rubin Kazan
16
'

0-0
Luxembourg Division Nationale FC Etzella Ettelbruck
Racing FC Union
16
'

0-0
Russia Division 2 Dinamo Stavropol
SKA Rostov
16
'

0-1
Poland II Liga KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin
16
'

0-0
Italy Serie A Parma
AC Milan
16
'

0-1
Portugal Campeonato Nacional Mondinense
Guimaraes B
16
'

0-2
Portugal Campeonato Nacional Pevidem SC
Sao Martinho
16
'

0-0
Portugal Campeonato Nacional Berco SC
Brito SC
16
'

0-0
Tanzania Premier League Young Africans
KMC FC
16
'

0-0
UAE Premier League Al Dhafra SCC
Al Wahda Abu Dhabi
16
'

0-0
UAE Premier League Al Nasr SC
Al Ittihad Kalba
16
'

0-0
Argentina Copa de la Liga Profesional CA Independiente
Lanus
16
'

0-0
El Salvador Liga Feminina Sonsonate FC Women
Once Deportivo de Ahuachapán Women
16
'

0-0
Spain Tercera Group 12 Arucas CF
UD San Fernando
16
'

1-0
Angola Girabola Primeiro de Agosto
Progresso do Sambizanga
16
'

1-0
Slovakia Cup MFK Ruzomberok
Dunajska Streda
16
'

0-0
Nepal C Division Khalibari Youth FC
Samajik Yuwa Club
16
'

0-0
International Match United Arab Emirates
India
17
'

1-0
Spain Tercera Group 3 Escobedo
CD Cayon
17
'

0-0
Spain Segunda B Group 3 Valencia B
UE Olot
17
'

0-0
Spain Tercera Group 10 CD Rota
CD Utrera
17
'

0-0
Switzerland 1.Liga Promotion FC Black Stars
Etoile Carouge
17
'

0-0
Spain Tercera Group 4 Sestao River
CD Vitoria
17
'

0-0
Burkina Faso League Majestic FC
Royal FC
17
'

0-0
Northern Ireland Premier Glentoran
Linfield
17
'

1-0
Nigeria Premier League Jigawa Golden Stars
MFM FC
17
'

0-0
Switzerland Super League FC Sion
St Gallen
17
'

1-0
CAF Champions League Esperance de Tunis
MC Alger
17
'

0-0
Poland Cup Lech Poznan
Rakow Czestochowa
17
'

0-0
Paraguay Division Profesional Guarani Asuncion
Sportivo Luqueno
17
'

0-0
Brazil Campeonato Tocantinense NC Paraiso
Palmas FR
17
'

0-0
Algeria Youth League Olympique Medea U21
USM Bel Abbes U21
17
'

0-0
Latvia Virsliga Metta/LU
Riga FC
17
'

0-0
Serbia Super Liga Rad Belgrade
Partizan Belgrade
18
'

0-0
France National Stade Briochin
SC Bastia
18
'

0-0
Romania Liga I ACS Sepsi
FCSB
18
'

0-1
Turkey 1 Lig Akhisar Belediye
Adana Demirspor
18
'

0-1
Turkey Super Lig Galatasaray
Fatih Karagumruk
18
'

0-0
Saudi Arabia Premier League Al Shabab Riyadh
Al Taawon Buraidah
18
'

0-0
CAF Champions League El Zamalek
Teungueth FC
18
'

1-0
Spain Segunda Tenerife
Ponferradina
18
'

0-0
Ecuador Campeonato Nacional Mushuc Runa
Olmedo
18
'

0-0
Poland III Liga Ruch Chorzow
Sleza Wroclaw
18
'

1-0
Guatemala Primera Division Deportivo Mixco
Zacapa Tellioz
18
'

0-0
Mali Premiere Division AS Police
CS Duguwolofila
18
'

0-0
Australia New South Wales U20 League Sydney Olympic U20
Apia L Tigers U20
18
'

0-0
Australia Tasmania Premier League Kingborough Lions
Riverside Olympic
18
'

0-0
Australia Tasmania Championship Hobart United
Metro Claremont SC
18
'

1-0
U21 International Ukraine U21
Slovakia U21
18
'

0-0
Spain Tercera Group 16 Yagüe
Arnedo
18
'

0-0
Spain Segunda B Group 3 Hercules
Badalona
18
'

0-0
Spain Segunda B Group 5 Don Benito
Rayo Majadahonda
18
'

0-1
Spain Tercera Group 5 FC Santfeliuenc
UA Horta
18
'

0-1
Spain Tercera Group 14 Extremadura B
Arroyo CP
18
'

0-0
Spain Youth League Real Oviedo U19
Racing Ferrol U19
18
'

0-0
Spain Tercera Group 4 Santutxu
Anaitasuna FT
18
'

0-0
Burkina Faso League Leopard St Camille
ASFA-Yennenga
18
'

0-1
Spain Tercera Group 6 Olímpic de Xativa
Silla CF
19
'

0-0
Israel Youth League Hapoel Raanana U19
Hapoel Bnei Sakhnin U19
19
'

0-0
Spain Tercera Group 10 Los Barrios
Pozoblanco
19
'

1-0
Australia Darwin Premier League Mindil Aces
Hellenic AC
19
'

0-1
Mexico Clausura Atlas
Tijuana
19
'

1-0
Gambia Division 2 Bombada FC
Kiang West FC
19
'

0-0
Gambia Division 2 Immigration FC
Latrikunda Utd
19
'

0-0
Mali Premiere Division Lafia Club de Bamako
AS Police
19
'

1-0
Algeria Youth League JS Saoura U21
WA Tlemcen U21
19
'

0-0
Liberia National League Women Senior Pros FC Women
World Girls FC Women
19
'

0-0
Hungary NB I Mezokovesd Zsory
Ferencvarosi TC
2
'

0-0
Austria Bundesliga SV Ried
St Polten
2
'

0-0
Italy Serie D AC Mestre
Campodarsego
2
'

0-0
Italy Serie D Vastese
Recanatese
2
'

0-0
Italy Serie D ASD Grassina
San Donato Tavarnelle
2
'

0-0
Italy Serie D AS Ostia Mare
Foligno
2
'

0-0
Italy Serie D Scanzorosciate
Caravaggio
2
'

0-0
Italy Campionato Primavera 2 Crotone U19
Pisa U19
2
'

0-0
Italy Serie D Ponte San Pietro
Vis Nova Giussano
2
'

0-0
Italy Serie D Citta Di Varese
Sestri Levante
2
'

0-0
Italy Serie D USD Casatese
Real Calepina FC
2
'

0-0
India I-League Aizawl FC
Sudeva FC
2
'

0-0
Poland Ekstraklasa Women Gornik Leczna Women
Czarni Sosnowiec Women
2
'

0-0
Coppa Italia Women Roma Women
CF Florentia Women
2
'

1-0
Japan J-League Urawa Red Diamonds
Kashima Antlers
2
'

0-0
Switzerland Challenge League Winterthur
Wil 1900
2
'

0-0
South Korea K League 1 Daegu FC
Ulsan Hyundai
2
'

0-0
Esoccer Battle - 8 mins play France (Olle) Esports
Portugal (KRaftVK) Esports
2
'

0-1
Paraguay Division Profesional Sol de America
Guarani Asuncion
2
'

0-0
Thailand Division 2 Udon Thani FC
Nakhon Pathom FC
2
'

0-0
Womens International Ecuador Women
Bolivia Women
2
'

0-0
South Korea K League 2 Daejeon Hana Citizen
Gyeongnam FC
2
'

0-0
Uruguay Clausura Cerro
Nacional De Football
2
'

0-0
Hong Kong Premier League Lee Man FC
TSW Pegasus
2
'

0-0
Croatia Cup NK Oriolik Oriovac
Istra 1961
2
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play ICE (RMF) Esports
FC Mops (FCM) Esports
2
'

1-0
India I-League Aizawl FC
Indian Arrows
2
'

0-0
Australia FFA Cup Qualifying Bentleigh Utd Cobras
North Sunshine Eagles
2
'

0-0
Turkey U19 League Giresunspor U19
Eskisehirspor U19
2
'

0-0
Thailand Division 3 Raj Pracha
Udon United
2
'

0-0
Croatia U19 League NK Dugopolje U19
NK Osijek U19
2
'

0-0
Turkey U19 League Ankaraspor U19
Adanaspor U19
2
'

0-0
Costa Rica Primera Division Women AD Coronado Women
Saprissa Women
2
'

0-0
Brazil Campeonato Paulista Sao Bento
Palmeiras
2
'

0-0
Esoccer Live Arena - 10 mins play Roma (Void) Esports
Villarreal (OoLancer) Esports
2
'

1-1
Spain Tercera Group 7 Parla
Flat Earth FC
2
'

0-0
Spain Tercera Group 7 RCD Carabanchel
Torrejon
2
'

0-0
Wales Premier League Bala Town
T.N.S.
2
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play FC Mops (FCM) Esports
Sakh (FCS) Esports
2
'

0-1
Spain Tercera Group 4 Urgatzi KK
Santurtzi
2
'

0-0
Croatia U19 League Istra 1961 U19
Hajduk Split U19
2
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play Rockman (ROC) Esports
Shemyakin Onze (PSG) Esports
2
'

0-1
Israel Youth League Hapoel Tel Aviv U19
Maccabi Netanya U19
2
'

0-0
Panama LPF Alianza FC Panama
San Francisco FC
20
'

0-0
Mexico Liga MX Femenil Tigres UANL Women
Juarez FC Women
20
'

0-0
Colombia Primera A America de Cali
Millonarios
20
'

0-0
Costa Rica Primera Division Guadalupe FC
Santos de Guápiles
20
'

0-0
Paraguay Division Profesional River Plate Asuncion
Sportivo Luqueno
20
'

0-0
Vietnam V-League Nam Dinh
The Cong FC
20
'

1-1
UAE Second Division United Sport
Atletico Arabia FC
20
'

3-0
Australia FFA Cup Qualifying Kingsley Westside
Subiaco AFC
20
'

0-0
Moldova Divizia Nationala FC Milsami
FC Dinamo Auto
21
'

2-1
Moldova Divizia Nationala Sfintul Gheorghe
Dacia Buiucani
21
'

0-0
Sweden Cup GIF Sundsvall
Sandvikens IF
21
'

1-1
Nigeria Premier League Enyimba
Dakkada FC
21
'

1-0
Mexico U20 League FC Juarez U20
Mazatlan FC U20
21
'

1-0
Cayman Islands Premier League Academy SC
Roma United SC
21
'

1-0
Israel Liga Bet South Hapoel Bnei Lod
Maccabi Yavne
21
'

0-0
Solomon Islands S League FC Isabel United
Central Coast FC
21
'

1-0
Turkey Super Lig Galatasaray
Sivasspor
22
'

1-1
Turkey 1 Lig Adana Demirspor
Altay SK Izmir
22
'

0-2
England Premier League 2 Blackburn U23
West Ham U23
22
'

0-0
Azerbaijan Premier League Neftchi Baku
Sabail FC
22
'

1-0
Spain Tercera Group 2 Mosconia
Gijon Industrial
22
'

0-1
Gambia Division 2 Team Rhino FC
Jarra West FC
22
'

0-0
Gambia GFA League Real de Banjul
BK Milan
22
'

0-0
Australia Gold Coast Premier League Broadbeach United
Robina City
22
'

0-1
Belarus Reserve League FK Ruh Brest Reserves
FK Gomel Reserves
22
'

1-0
Ecuador Primera B Cumbaya FC
Gualaceo SC
22
'

0-0
Israel Liga Alef North Ironi Tiberias
Sport Club Tira
22
'

0-1
Israel Liga Alef South Hapoel Ashkelon
Hapoel Bikat Hayarden
22
'

0-0
Russia Premier League Spartak Moscow
Krasnodar
23
'

2-0
Turkey Super Lig Istanbul Basaksehir
Trabzonspor
23
'

0-0
Spain Segunda B Group 1 Salmantino
Zamora CF
23
'

1-1
Spain Tercera Group 3 Tropezon
UC Cartes
23
'

0-0
Spain Tercera Group 10 Los Barrios
CA Antoniano
23
'

0-1
Spain Tercera Group 16 Oyonesa
Villegas
23
'

0-1
Spain Tercera Group 16 Casalarreina CF
Pradejón
23
'

0-0
Spain Tercera Group 1 CD As Pontes
SD Fisterra
23
'

1-0
Mexico Clausura Mazatlan FC
Queretaro
23
'

1-0
Saudi Arabia Premier League Al Baten
Al Shabab Riyadh
23
'

0-1
Saudi Arabia Premier League Al Faisaly Harmah
Al Fateh SC
23
'

1-1
CAF African Youth Championship Tanzania U20
Gambia U20
23
'

0-0
Womens International Belgium Women
Netherlands Women
23
'

0-0
Mexico Segunda Division Club Canoneros Marina
Aguacateros CDU
23
'

0-0
Wales Premier League Barry Town
Penybont
23
'

0-0
India Regional Cup KYVO
FC Lamjao
23
'

1-0
Algeria Division 2 OM Arzew
Ain Defla
23
'

1-1
European U21 Championship France U21
Denmark U21
23
'

0-0
England Championship Women Crystal Palace Women
Charlton Women
23
'

0-1
Nepal C Division Church Boys United
Sanepa Club
23
'

0-0
European U21 Championship Portugal U21
Croatia U21
24
'

0-0
Peru Primera Division Ayacucho FC
Sport Huancayo
24
'

1-0
Indonesia Menpora Cup Arema Cronus
PSIS Semarang
24
'

1-0
Indonesia Menpora Cup Persik Kediri
PSS Sleman
24
'

0-1
Lithuania II Lyga BFA Vilnius II
FK Kauno Zalgiris III
24
'

0-0
Burkina Faso League US Ouagadougou
Sonabel
24
'

0-0
Bulgaria First League Ludogorets Razgrad
Arda Kardzhali
24
'

0-0
Tanzania Premier League Dodoma Jiji FC
JKT Tanzania
24
'

1-0
Spain Segunda B Group 2 Racing Santander
Real Sociedad B
24
'

0-0
Spain Segunda B Group 3 Barcelona B
UE Llagostera
24
'

0-1
Sweden Cup IFK Norrkoping
IFK Goteborg
24
'

0-0
Argentina Copa de la Liga Profesional CA Independiente
Sarmiento
24
'

1-0
Argentina Reserve League San Lorenzo Reserves
Arsenal de Sarandi Reserves
24
'

0-0
Argentina Torneo Regional Amateur Racing de Cordoba
CA San Lorenzo de Alem
24
'

0-0
CONCACAF Champions League CD Olimpia
Club America
24
'

0-0
Algeria Division 2 DRB Tadjenant
HB Chelghoum Laid
24
'

0-1
Algeria Youth League CS Constantine U21
RC Relizane U21
24
'

0-0
Egypt Premier League Women Delphi SC Women
Kafr Saad Women
24
'

0-0
France Ligue 2 Nancy
Grenoble
25
'

1-0
France Ligue 2 Chambly Thelle FC
Auxerre
25
'

0-0
Hungary NB II Szombathelyi Haladas
Soroksar
25
'

0-0
Poland III Liga Blonianka Blonie
MMKS Concordia Elblag
25
'

0-0
Slovenia Prva Liga Olimpija Ljubljana
NK Celje
25
'

0-0
Austria Bundesliga FK Austria Vienna
Rapid Vienna
25
'

0-0
England National League Woking
Boreham Wood
25
'

0-0
Turkey 1 Lig Altay SK Izmir
Tuzlaspor
25
'

0-0
Portugal Campeonato Nacional GD Fontinhas
Fabril Barreiro
25
'

1-0
Spain Segunda B Group 1 Guijuelo
Unionistas de Salamanca CF
25
'

0-0
Spain Segunda B Group 2 Haro Deportivo
Mutilvera
25
'

0-0
Spain Segunda B Group 4 Linares Deportivo
CD El Ejido
25
'

0-0
Spain Tercera Group 6 Novelda
Elche Ilicitano
25
'

0-1
Spain Tercera Group 3 Castro
UC Cartes
25
'

0-0
Spain Tercera Group 6 Acero
Silla CF
25
'

0-0
Spain Tercera Group 2 Tuilla
Llanes
25
'

1-1
Spain Tercera Group 8 Salamanca B
UD Santa Marta
25
'

0-0
England Championship Brentford
Nottm Forest
25
'

1-0
Poland Cup Arka Gdynia
Gornik Leczna
25
'

1-0
Portugal Campeonato Nacional Women Sporting Women
Braga Women
25
'

0-0
Romania Liga I FC Arges Pitesti
ACS Sepsi
25
'

0-1
Switzerland Challenge League Grasshoppers
Aarau
25
'

0-1
Argentina Copa de la Liga Profesional Gimnasia LP
Defensa y Justicia
25
'

0-0
Europe Friendlies Zrinjski Mostar
FK Sutjeska
25
'

0-0
Spain Youth League Villarreal U19
Patacona CF U19
25
'

1-0
Brazil Copa Verde Clube Do Remo
Manaus
25
'

4-0
Burkina Faso League US Forces Armees
ASF Bolo Dioulasso
25
'

0-0
Algeria Youth League MC Alger U21
CR Belouizdad U21
25
'

0-1
Iraq League Naft Al-Wasat
Al Shorta SC
25
'

0-0
Serbia U19 League Red Star Belgrade U19
Vojvodina U19
25
'

1-1
Australia New South Wales League 2 Mounties Wanderers
St George Saints
25
'

1-0
Brazil Campeonato Sergipano CS Maruinense
Itabaiana
25
'

0-1
Cyprus Division 1 Enosis Paralimni
Anorthosis Famagusta
26
'

0-0
France Ligue 2 Rodez Aveyron
Toulouse
26
'

0-0
France Ligue 2 Niort
Pau
26
'

0-0
France Ligue 2 Le Havre
Dunkerque
26
'

0-0
Portugal Segunda Liga Feirense
Estoril
26
'

0-0
England National League Wealdstone
Kings Lynn Town
26
'

1-0
Turkey 1 Lig Bandirmaspor
Altinordu
26
'

0-0
England Premier League 2 Man Utd U23
Brighton U23
26
'

0-0
England U23 Development League Hull U23
Wigan U23
26
'

0-0
Spain Segunda B Group 1 Marino de Luanco
Covadonga
26
'

1-0
England League 1 Portsmouth
Sunderland
26
'

0-1
Spain Tercera Group 5 Terrassa
Vilafranca
26
'

0-2
Spain Tercera Group 1 CD Pontellas
Ribadumia CF
26
'

1-0
Spain Tercera Group 1 Alondras
CD Choco
26
'

0-0
Spain Tercera Group 17 Teruel
CDJ Tamarite
26
'

0-0
Spain Tercera Group 16 Arnedo
FC La Calzada
26
'

0-0
Spain Tercera Group 2 Aviles Stadium CF
CD Vallobin
26
'

0-0
Bahrain Cup Al-Muharraq
Al Hala
26
'

0-0
Mexico Clausura Tijuana
Leon
26
'

1-0
Portugal U23 League Famalicao U23
Estoril U23
26
'

0-0
Mexico Liga de Expansion Dorados
Atletico Morelia
26
'

1-1
Zambia Super League Lusaka Dynamos
Young Green Eagles
26
'

0-0
Argentina Reserve League Banfield Reserves
Racing Club Reserves
26
'

0-0
Argentina Reserve League CA Aldosivi Reserves
Godoy Cruz Reserves
26
'

0-0
Spain Youth League Leganes U19
Getafe U19
26
'

0-0
Colombia Primera B Bogota FC
Leones
26
'

0-0
Romania Liga I FCSB
Chindia Targoviste
26
'

1-0
El Salvador Clausura Municipal Limeno
CD Aguila
26
'

0-1
Wales Premier League Aberystwyth
Haverfordwest County
26
'

0-0
Burkina Faso League RC Bobo Dioulasso
ASFA-Yennenga
26
'

0-1
Algeria Division 2 NRB Teleghma
AS Khroub
26
'

0-0
Israel Liga Bet South Roei Heshbon Tel Aviv
Hapoel Kiryat Ono
26
'

0-1
Italy Campionato Primavera 3 Alessandria U19
Pro Patria U19
26
'

0-0
Guatemala Segunda Division FC LA Libertad
Club America Salcaja
26
'

1-1
France Ligue 2 AC Ajaccio
Clermont Foot
27
'

0-0
France Ligue 2 Amiens
Sochaux
27
'

0-0
France Ligue 2 Paris FC
Chateauroux
27
'

0-0
Netherlands Eredivisie Fortuna Sittard
FC Utrecht
27
'

0-0
Bulgaria First League Tsarsko Selo 2015
Ludogorets Razgrad
27
'

0-0
Portugal Primeira Liga Pacos Ferreira
Moreirense
27
'

2-0
Portugal Primeira Liga Santa Clara
Tondela
27
'

0-0
England National League Notts County
Halifax
27
'

0-0
England National League Altrincham
Hartlepool
27
'

0-0
Tanzania Premier League Biashara United Mara
Polisi Tanzania FC
27
'

0-0
Spain Segunda B Group 1 Racing Ferrol
Deportivo La Coruna
27
'

0-0
Spain Tercera Group 11 CD Genova
CE Constancia
27
'

0-0
Spain Tercera Group 5 CF Igualada
FC Santfeliuenc
27
'

0-0
Bahrain Cup Manama
Al Ittifaq Maqaba
27
'

2-0
Argentina Copa de la Liga Profesional Patronato Parana
Union Santa Fe
27
'

0-0
Tunisia League 2 AS Mhamdia
AS Kasserine
27
'

0-0
Algeria Division 2 Ain Defla
SKAF Khemis Miliana
27
'

0-0
England National League Eastleigh
Hartlepool
27
'

2-0
Spain Youth League Los Yebenes SB U19
Aravaca CF U19
27
'

0-1
Northern Ireland Premier Glentoran
Ballymena Utd
27
'

0-0
Australia Friendlies Clarence Zebras FC
Launceston City
27
'

2-1
India Bangalore Super Division Bangalore Eagles
Student Union FC
27
'

1-0
Algeria Division 2 RC Kouba
RC Arba
27
'

0-0
Spain Youth League CD Marino U19
Llano del Moro U19
27
'

1-0
Spain Primera Nacional Women Gijon FF Women
Sporting Gijon II Women
27
'

1-1
Australia FFA Cup Qualifying Forrestfield Utd
Kelmscott Roos SC
27
'

1-0
Australia A-League Wellington Phoenix
Western United FC
27
'

0-0
Israel Liga Bet South Maccabi Ironi Netivot
MS Hapoel Lod
27
'

0-0
Kyrgyzstan Top Liga FC Dordoi Bishkek
FC Ilbirs
28
'

0-0
Australia South Australia State League 1 Adelaide Hills
Western Strikers
28
'

0-2
England U23 Development League Watford U23
Swansea U23
28
'

1-0
Northern Ireland Premier Linfield
Warrenpoint Town
28
'

2-0
England League 1 Fleetwood Town
Gillingham
28
'

1-0
Bahrain Cup Al-Ahli Manama
Al Tadamun Buri
28
'

1-0
Italy Campionato Primavera 1 Torino U19
Ascoli U19
28
'

1-0
Poland Ekstraklasa Women APLG Gdansk Women
Czarni Sosnowiec Women
28
'

0-1
Costa Rica Primera Division Deportivo Saprissa
Limon FC
28
'

3-0
Saudi Arabia Premier League Damac FC
Al Hilal Riyadh
28
'

0-0
Saudi Arabia Premier League Al Ittifaq Dammam
Al Faisaly Harmah
28
'

0-0
Saudi Arabia Premier League Al Fateh SC
Al Ahli Jeddah
28
'

1-0
Womens International Guatemala Women
Panama Women
28
'

2-0
Northern Ireland Premier Carrick Rangers
Crusaders
28
'

1-1
Wales Premier League Cefn Druids
Newtown
28
'

1-2
Egypt Division 2 El Hammam
Al Jazeera Matrouh
28
'

1-1
Algeria Division 2 CA Batna
USM Annaba
28
'

0-0
Algeria Division 2 ASM Oran
CRB Ain Oussera
28
'

0-0
Denmark Division 1 Fremad Amager
Skive
29
'

2-0
Bulgaria B PFG Lok Sofia
Septemvri Sofia
29
'

0-0
Portugal Campeonato Nacional Pevidem SC
Rio Ave B
29
'

1-0
Mexico Clausura Mazatlan FC
Club America
29
'

0-0
Tunisia League 2 CS Menzel Bouzelfa
SC Ben Arous
29
'

0-0
Argentina Reserve League Boca Juniors Reserves
Gimnasia LP Reserves
29
'

0-0
Iceland U19 Cup Valur/KH U19
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
29
'

0-0
Portugal U23 League Rio Ave U23
Benfica U23
29
'

0-2
South Korea K League 1 Pohang Steelers
Daegu FC
29
'

0-0
Wales Premier League Flint Town Utd
Connah's Quay
29
'

0-0
Moldova Divizia Nationala Dacia Buiucani
Codru Lozova
29
'

1-0
Algeria Division 2 MO Constantine
MSP Batna
29
'

0-0
Algeria Division 2 SKAF Khemis Miliana
IRB El Kerma
29
'

1-0
Algeria Division 2 JSM Bejaia
Amal Bou Saâda
29
'

0-0
Algeria Youth League CRB Ain Oussera U21
US Remchi U21
29
'

0-0
Honduras Liga de Ascenso Parrillas One
Villanueva FC
29
'

0-0
Poland III Liga Pogon Szczecin II
KP Starogard Gdanski
29
'

0-0
Lithuania II Lyga FK Viltis Vilnius
Panerys Vilnius
29
'

0-1
Europe Friendlies KPV
AC Oulu
3
'

0-0
Esoccer Live Arena - 10 mins play Parma (Veep) Esports
Udinese (skripp) Esports
3
'

1-0
Australia FFA Cup Qualifying Dandenong Thunder
Green Gully
3
'

0-0
Spain Tercera Group 7 CD El Alamo
CD Paracuellos Antamira
3
'

0-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play Lenin (LNN) Esports
Sakh (FCS) Esports
3
'

0-0
Denmark 2. Division Group 2 KFUM Roskilde
Skovshoved
3
'

0-0
Croatia 2.HNL NK Croatia Zmijavci
NK Hrvatski Dragovoljac
3
'

0-0
Austria Bundesliga FK Austria Vienna
Hartberg
3
'

0-0
Italy Serie A Spezia
AC Milan
3
'

0-0
Italy Serie D Scandicci
UC Sinalunghese
3
'

0-0
Italy Serie D USD Castellanzese
FC Vado
3
'

1-0
Italy Serie D Derthona
SC Caronnese
3
'

0-0
Albania First Division Pogradeci
KS Turbina Cerrik
3
'

0-0
Colombia Primera A La Equidad
Boyaca Chico
3
'

0-0
Turkey Cup Sivasspor
Antalyaspor
3
'

0-0
UAE Premier League Al Fujairah
Al Dhafra SCC
3
'

0-0
Esoccer Live Arena - 10 mins play PSV (Member) Esports
AZ (stdm) Esports
3
'

2-1
Chile Primera Division Everton de Vina
Huachipato
3
'

0-0
El Salvador Liga Feminina Jocoro FC Women
CD Luis Angel Firpo Women
3
'

0-0
Esoccer Battle - 8 mins play Napoli (Olle) Esports
Arsenal (slezaintima) Esports
3
'

1-0
Esoccer Liga Pro - 12 mins play Lenin (LNN) Esports
FC Mops (FCM) Esports
3
'

1-1
Germany Regionalliga West Wuppertaler
Alemannia Aachen
3
'

0-0
Spain Youth League UDC Txantrea U19
CD Pamplona U19
3
'

0-0
Esoccer Live Arena - 10 mins play Spain (praym) Esports
Belgium (Dimqaa) Esports
3
'

1-0
Hungary NB II Gyori ETO
Dorogi FC
30
'

1-1
Denmark Superligaen Vejle
FC Nordsjaelland
30
'

0-0
Poland II Liga Slask Wroclaw II
Wigry Suwalki
30
'

0-0
Cyprus Division 2 Alki Oroklinis
Anagennisi FC Deryneia
30
'

0-0
Greece Super League 1 Aris Salonika
Panetolikos
30
'

0-0
Iran Pro League Gol Gohar
Persepolis
30
'

0-1
Saudi Arabia Premier League Damac FC
Al Ittifaq Dammam
30
'

1-0
Honduras Liga Nacional CD Vida
Honduras Progreso
30
'

0-0
Brazil Campeonato Matogrossense Uniao Rondonopolis
Pocone FC
30
'

0-0
U19 International Serbia U19
Bosnia-Herzegovina U19
30
'

1-0
Brazil Campeonato Carioca Botafogo
Flamengo
30
'

0-1
Algeria Division 2 MC El Eulma
US Chaouia
30
'

0-1
Israel Liga Alef North Sport Club Tira
Hapoel Bnei Fureidis
30
'

1-0
Brazil Amazonense Sao Raimundo AM
Princesa do Solimoes
30
'

0-1
Vietnam U19 Championship Binh Duong U19
PVF U19
30
'

0-1
Vietnam U19 Championship Ha Noi T&T U19
Song Lam Nghe An U19
30
'

1-3
Europe Friendlies FK Backa Topola
FK Indija
31
'

2-0
Spain Segunda B Group 4 Yeclano
Las Palmas B
31
'

0-1
Czech Republic First League Banik Ostrava
FK Jablonec
31
'

1-1
Czech Republic First League Bohemians 1905
Sigma Olomouc
31
'

0-0
Denmark 2. Division Group 1 FC Sydvest
Dalum IF
31
'

1-1
Turkey Super Lig Galatasaray
Kasimpasa
31
'

1-0
Turkey Super Lig Goztepe
Istanbul Basaksehir
31
'

1-0
Spain Primera Liga Getafe
Real Sociedad
31
'

0-1
Spain Segunda Mallorca
Espanyol
31
'

0-0
Azerbaijan Premier League Zira IK
Sabah
31
'

0-1
Colombia Primera B Boca Juniors De Cali
Union Magdalena
31
'

0-0
Cyprus Division 2 Alki Oroklinis
Digenis Morphou
31
'

0-0
Burundi Premier League Rukinzo FC
Kayanza Utd
31
'

0-0
Guatemala Liga Nacional CSD Comunicaciones
Xelaju
31
'

1-0
South Korea K League 2 Gimcheon Sangmu FC
Bucheon
31
'

0-0
Armenia Premier League Ararat Yerevan
Ararat Armenia
31
'

0-0
Singapore Premier League Tampines Rovers FC
Tanjong Pagar United
31
'

1-0
Australia Northern NSW Premier League Weston Workers FC
Valentine Phoenix
31
'

0-0
Mauritania Division 1 ASC Tidjikja
ASAC Concorde
31
'

0-0
India I-League Sudeva FC
Neroca FC
31
'

0-0
Uzbekistan PFL FK Metallurg Bekabad
FC Bunyodkor
31
'

1-0
Singapore Premier League Balestier Khalsa FC
Hougang United FC
31
'

0-0
Singapore Premier League Young Lions
Tanjong Pagar United
31
'

0-1
Cambodia Cup Kampong Thom
Siem Reap
31
'

0-0
South Africa National Div 1 Royal AM FC
Jomo Cosmos
31
'

0-0
World Club Friendlies Ratnam SC
Red Star SC
31
'

1-1
Slovakia Super Liga FK Pohronie
MFK Zemplin Michalovce
32
'

1-0
Hungary NB II BFC Siofok
Szolnoki Mav FC
32
'

0-0
Denmark Superligaen AaB
Randers FC
32
'

0-0
Czech Republic First League Slovan Liberec
Ceske Budejovice
32
'

0-0
Czech Republic First League Mlada Boleslav
Viktoria Plzen
32
'

1-1
Russia Division 2 FK Leningradets
Luch Energiya
32
'

2-0
Denmark 2. Division Group 2 FC Roskilde
Avarta
32
'

0-1
Denmark 2. Division Group 2 Vanløse
FA 2000
32
'

0-0
Austria 2. Liga Austria Lustenau
FC Wacker Innsbruck
32
'

0-2
Germany 3.Liga Dynamo Dresden
Vfb Lubeck
32
'

2-0
England Championship Brentford
Barnsley
32
'

0-1
German Bundesliga Women Wolfsburg Women
TSG 1899 Hoffenheim Women
32
'

0-0
Turkey Super Lig Hatayspor
Alanyaspor
32
'

0-0
Portugal Campeonato Nacional Juventude Evora
Amora
32
'

0-2
England League 2 Forest Green
Bolton
32
'

0-0
Brazil Campeonato Mineiro Caldense MG
Tombense MG
32
'

0-0
Brazil Campeonato Mineiro America MG
Boa
32
'

0-0
Poland Ekstraklasa Women ROW Rybnik Women
MKS Olimpia Szczecin Women
32
'

0-0
Costa Rica Primera Division Deportivo Saprissa
Herediano
32
'

1-0
CAF Confederations Cup FC Platinum
ASC Jaraaf
32
'

0-0
Cyprus Division 2 Omonia Psevda
Kouris Erimi
32
'

1-0
Uruguay Clausura Cerro
Liverpool Montevideo
32
'

1-0
Palestine West Bank League Shabab Al Khaleel
Hilal Al Quds
32
'

0-0
Zambia Super League Power Dynamos
Kitwe United
32
'

1-0
Australia Northern NSW Premier League Lake Macquarie
Maitland FC
32
'

0-0
Hong Kong Premier League Lee Man FC
HK Rangers FC
32
'

0-0
Kyrgyzstan Top Liga FK Alga Bishkek
FC Ilbirs
32
'

0-0
Germany Bundesliga II Women RB Leipzig Women
FSV Gutersloh 2009 Women
32
'

0-0
Russia Premier Women Rubin Kazan Women
Zvezda 2005 Perm Women
32
'

0-0
Switzerland 1.Liga Promotion AC Bellinzona
SC Bruhl
32
'

0-0
Israel Premier League Hapoel Kiryat Shmona
Hapoel Beer Sheva
32
'

1-0
Algeria League Women FC Constantine Women
JF Khroub Women
32
'

0-0
Spain Segunda B Group 5 Melilla
Poblense
32
'

1-0
Romania U19 League Gaz Metan Medias U19
LPS Bihorul Oradea U19
32
'

1-0
Croatia 3.HNL Lucko
NK Trnje
32
'

0-1
Estonia Meistriliiga Women Suure Jaani Utd Women
JK Tallinna Kalev Women
33
'

0-0
Spain Tercera Group 15 Subiza
Huarte
33
'

1-0
Spain Tercera Group 15 Cirbonero
CD Baztan
33
'

1-0
Spain Tercera Group 15 CD Beti Onak
Valle Egues
33
'

0-0
Spain Tercera Group 15 Beti Kozkor KE
CD Corellano
33
'

2-2
Australia FFA Cup Qualifying Chatswood Rangers FC
Dulwich Hill
33
'

0-1
Spain Tercera Group 15 River Ega
Burladés
33
'

1-1
Spain Tercera Group 4 Aurrera Ondarroa
CD Ariznabarra
33
'

0-0
Romania U19 League FCSB U19
FC Voluntari U19
33
'

0-0
Croatia 3.HNL Gaj Mace
NK Udarnik Kurilovec
33
'

1-1
Hungary NB III Budapest Honved II
Taksony SE
33
'

2-0
Hungary NB I Mezokovesd Zsory
Budafoki MTE-Ujbuda
33
'

1-0
Hungary NB II Csakvari Tk
Kaposvari Rakoczi
33
'

2-0
Hungary NB II Budaorsi SC
Szeged-Csanad Grosics
33
'

0-0
Austria League 1 Women USC Landhaus Women
FC Bergheim Women
33
'

0-0
Slovenia Prva Liga Tabor Sezana
NK Aluminij
33
'

0-0
Poland I Liga Sandecja Nowy Sacz
LKS Lodz
33
'

1-0
Poland II Liga Blekitni Stargard
Chojniczanka Chojnice
33
'

0-1
Italy Campionato Primavera 1 Lazio U19
Torino U19
33
'

1-0
Germany Regionalliga West Schalke II
SC Wiedenbruck
33
'

2-0
Spain Tercera Group 15 UDC Txantrea
CD Pamplona
33
'

0-0
CAF Confederations Cup Nkana FC
Tihad Casablanca
33
'

1-0
Uganda Premier League URA
Express FC
33
'

0-1
Tunisia League 2 CS Msaken
Stade Sportif Sfaxien
33
'

1-1
Tunisia League 2 AS Gabes
ES Jerba Midoun
33
'

0-0
Malta Premier League Gzira United
Lija Athletic
33
'

0-0
Burundi Premier League Flambeau Centre
Musongati FC
33
'

0-0
Argentina Reserve League CA Patronato Reserves
CA Independiente Reserves
33
'

0-3
Georgia Erovnuli Liga 2 FC Zugdidi
Chikhura Sachkhere
33
'

1-0
Colombia Cup Tigres FC
Bogota FC
33
'

0-0
Russia 1st Division Women Rostov Women
Lokomotiv Moscow Women
33
'

0-2
Germany Regionalliga South West Freiburg II
SG Sonnenhof Grossaspach
34
'

2-0
Russia Division 2 Strogino
Salyut Belgorod
34
'

0-1
Poland II Liga Gornik Polkowice
Lech Poznan II
34
'

2-0
Turkey 1 Lig Menemen Belediye Spor
Balikesirspor
34
'

1-0
Greece Super League 2 Diagoras
Levadiakos
34
'

0-0
Brazil Campeonato Paulista Novorizontino
Ponte Preta
34
'

0-0
Argentina Copa de la Liga Profesional Gimnasia LP
CA Talleres de Córdoba
34
'

1-0
Womens Euro Championships Qual Italy Women
Israel Women
34
'

5-0
Thailand Division 2 Nong Bua Pitchaya
Royal Thai Navy
34
'

1-1
Thailand Division 2 Chainat FC
Khonkaen
34
'

1-0
Thailand Division 2 Ayutthaya United
Nakhon Pathom FC
34
'

0-0
Switzerland Cup Grasshoppers
Lausanne Sports
34
'

0-0
Argentina Reserve League Gimnasia LP Reserves
CA Talleres de Córdoba Reserves
34
'

0-0
Israel Liga Alef South Maccabi Herzliya
FC Ironi Or Yehuda
34
'

0-0
Copa Sudamericana Emelec
Macara
34
'

1-0
Tunisia League 1 Olympique de Beja
Tataouine
34
'

0-1
Denmark Series Group 1 Avedøre
Køge Nord FC
34
'

0-1
Iceland U19 Cup IR/Lettir U19
Keflavik U19
34
'

2-1
Zambia Cup Zanaco FC
Kabwe Warriors
34
'

0-1
Slovakia 2. Liga MSK Zilina B
Dukla Banska Bystrica
34
'

2-0
Estonia Meistriliiga Women Parnu JK Women
JK Tammeka Tartu Women
34
'

1-0
Australia FFA Cup Qualifying UWA-Nedlands FC
Gosnells City
34
'

0-4
Poland League Women Pogon Tczew Women
KKP Stomilanki Olsztyn Women
34
'

0-0
Japan Football League FC Tiamo Hirakata
Matsue City FC
34
'

1-0
Europe Friendlies FF Jaro
JBK
35
'

0-0
Portugal Campeonato Nacional UD Leiria
Clube Condeixa
35
'

1-0
Mexico Liga de Expansion Tepatitlan de Morelos
Correcaminos
35
'

1-0
Thailand Premier League Rayong FC
Buriram United
35
'

0-2
Cyprus Cup Apoel Nicosia
Omonia Nicosia
35
'

0-0
Hungary Cup Ferencvarosi TC
MOL Fehervar FC
35
'

1-1
Palestine Division 1 Silwan
Markaz Tulkarm
35
'

1-1
Syria Youth League Al Nawaeir U21
Al-Shorta Damascus U21
35
'

0-0
Argentina Reserve League Racing Club Reserves
CA Aldosivi Reserves
35
'

2-0
Brazil Campeonato Alagoano CRB
Desportiva Alianca Pilarense
35
'

2-0
Copa Sudamericana Nacional Asuncion
12 de Octubre
35
'

0-0
Tunisia League 2 AS Oued Ellil
CS Msaken
35
'

1-1
Australia FFA Cup Qualifying Kissing Point FC
Winston Hills FC
35
'

3-1
Israel Liga Bet North Maccabi Ironi Yafia
Bnei HaGolan VeHaGalil
35
'

1-0
Denmark Superligaen Sonderjyske
AC Horsens
36
'

2-0
Denmark Superligaen Vejle
AaB
36
'

0-1
Turkey 1 Lig Menemen Belediye Spor
Adanaspor
36
'

0-0
Solomon Islands S League Kossa FC
Real Kakamora
36
'

1-1
Argentina Reserve League Colon Reserves
San Lorenzo Reserves
36
'

0-0
Argentina Reserve League Newell's Reserves
Boca Juniors Reserves
36
'

0-1
Paraguay Division Profesional Nacional Asuncion
Cerro Porteno
36
'

0-0
Colombia Primera A Boyaca Chico
Millonarios
36
'

0-0
Malaysia Super League Perak
Terengganu
36
'

0-1
El Salvador Liga Feminina CD Fas Asdefuf Women
AD Isidro Metapan Women
36
'

2-1
Cameroon Elite One APEJES Academy
Canon de Yaounde
36
'

2-1
Australia New South Wales U20 League Sutherland Sharks U20
Sydney United U20
36
'

0-0
Egypt Division 1 Al Moqawloon Al Arab
Ghazl El Mahallah
36
'

0-0
Kuwait League Al Fahaheel SC
Al Shabab Club
36
'

0-1
Russia Division 1 SKA Rostov
Anzhi Makhachkala
36
'

0-1
Saudi Arabia Division 1 Ohud Medina
Al Draih
36
'

0-0
Spain Youth League CD Sobradillo U19
Llano del Moro U19
36
'

2-0
Maldives Premier League Maziya SRC
United Victory
36
'

0-0
Senegal Ligue 2 Amitie FC
EJ Fatick
36
'

0-0
Serbia U19 League FK Napredak U19
FK Rad Beograd U19
37
'

1-0
Cameroon League Women Eding Sport Women
AS Awa FF Women
37
'

0-1
Australia FFA Cup Qualifying Brindabella Blues FC
Wagga City Wanderers
37
'

1-1
Nicaragua Youth League Chinandega U20
Deportivo Ocotal U20
37
'

0-2
Moldova Divizia Nationala Dacia Buiucani
Speranta Nisporeni
37
'

1-0
Slovenia Prva Liga NK Celje
ASK Bravo Publikum
37
'

0-1
Germany 3.Liga Waldhof Mannheim
SV Meppen
37
'

0-1
German Bundesliga Women Werder Bremen Women
TSG 1899 Hoffenheim Women
37
'

0-2
Turkey Super Lig Erzurum BB
Trabzonspor
37
'

0-0
Spain Segunda UD Logrones
Malaga
37
'

0-0
Tanzania Premier League Tanzania Prisons
JKT Tanzania
37
'

0-0
Europe - World Cup Qualifying Andorra
Albania
37
'

0-0
Bangladesh Premier League SK Jamal Dhanmondi
Uttar Baridhara Club
37
'

1-1
Brazil Campeonato Paulista A2 Monte Azul SP
Oeste
37
'

0-0
Argentina Reserve League Huracan Reserves
Union Santa Fe Reserves
37
'

1-1
Brazil Campeonato Gaucho EC Pelotas
Internacional
37
'

1-1
Lithuania A Lyga Panevezys
FK Dziugas Telsiai
37
'

0-0
Latvia Virsliga Rigas FS
Valmiera FC
37
'

1-0
Israel Liga Alef South Shimshon Kafr Qasim
Hapoel Holon Yaniv
37
'

0-0
Czech Republic First League Bohemians 1905
MFK Karvina
38
'

1-0
France National Lyon Duchere
Red Star FC 93
38
'

2-0
Spain Primera Liga Celta Vigo
Athletic Bilbao
38
'

0-0
Turkey 1 Lig Balikesirspor
Altay SK Izmir
38
'

0-1
Tanzania Premier League KMC FC
Ruvu Shooting
38
'

1-0
Europe - World Cup Qualifying Hungary
Poland
38
'

1-0
Europe - World Cup Qualifying England
San Marino
38
'

3-0
Mexico Liga MX Femenil Queretaro Women
Pachuca Women
38
'

0-0
Montenegro Prva Liga OFK Petrovac
FK Jezero
38
'

0-1
Mexico Liga de Expansion Tapatio
Universidad Guadalajara
38
'

1-0
Ethiopia Premier League Sebeta City
Welkite Ketema
38
'

0-0
Colombia Primera B Real San Andres
Atletico Huila
38
'

0-1
Brazil Copa Nordeste EC Bahia
Botafogo PB
38
'

0-1
Argentina Reserve League Godoy Cruz Reserves
Estudiantes LP Reserves
38
'

0-0
Brazil Campeonato Gaucho Sao Jose PA
Caxias RS
38
'

0-1
Iceland Cup Women HK Vikingur Women
HK Kopavogur Women
38
'

0-0
Egypt Division 2 Abo Qir Semad
Kafr El Sheikh
38
'

2-0
Egypt Division 2 Haras El Hedoud
Ala'Ab Damanhour
38
'

1-0
South Africa Cup Cape Town All Stars
Pretoria Callies
38
'

1-0
Denmark 1.Division Women Romalt IF Women
Varde Women
38
'

0-2
Palestine Division 1